Sari la conținut
MOTRA
1 / 15
Rulată Profesionist (dealer) Dealer verificat

Volkswagen Tiguan1.4 TSI BlueMotion 2013 Sport & Style

2013 · 244.844 km · Benzină · Manuală

Otopeni, Ilfov

8.999 €

≈ 48.026 lei la cursul BNR de azi (5,3368 lei/€)

Rată de la ~153 €/lună · orientativ

Publicat acum 15 zile · 98 vizualizări

An2013
Kilometraj244.844 km
CombustibilBenzină
CutieManuală
Putere160 CP
Capacitate1.390 cm³
CaroserieSUV
TracțiuneFață
Locuri5
Publicitate pe MOTRAMOTRA recomandă Spațiul acesta poate fi al tău Ajunge la cumpărători de mașini din toată țara. Oferte de lansare pentru firme auto. Cere ofertă

Cât ar fi rata pe lună

Rată estimată 153 €/lună Finanțat: € · dobândă 9,9%/an Total plătit: €

Orientativ. Dobândă fixă de 9,9% pe an, fără comisioane și asigurări. Oferta reală o dă banca sau firma de leasing.

Detalii tehnice

Marcă
Volkswagen
Model
Tiguan
Versiune
1.4 TSI BlueMotion 2013 Sport & Style
An fabricație
2013
Kilometraj
244.844 km
Combustibil
Benzină
Capacitate cilindrică
1.390 cm³
Putere
160 CP
Cutie de viteze
Manuală
Tracțiune
Față
Caroserie
SUV
Culoare
Alb

Istoric și stare

Stare
Rulată
Stare tehnică
Fără avarii declarate
Înmatriculat în România
Nu

Descriere

VOLKSWAGEN TIGUAN

***

Motor 1.4 Benzina 160Cp , Euro 5

***

Cutie de Viteze 6 Trepte

Tapiterie Piele Alcantara

Scaune Incalzite

Camera Video pe Marsarier

Navigatie Mare Color 3D

Faruri Bi-Xenon LED-uri

Mufa Auxiliar

Telefon Bluetooth

Aer Conditionat - Dublu Climatronic

AutoHold

Pilot Automat cu Functie de Franare

Start / Stop

Volan din Piele + Comenzi

Jante Aliaj Originale

Senzori de Parcare

Pachet Nichel la Exterior

Geamuri Electrice Fata / Spate

Torpedou cu Racire

Oglinzi Rabatabile Electric

Pachet Nichel la Butoane

Stopuri pe LED

Dynamic Drive

Drive Alert - Senzori Oboseala Sofer

Faruri Adsptive

Oglinzi Electrice Heliomate si Incalzite

Controlul Dinamic al Stabilitatii DSC

Pachet Lumini Abientale

Voice Control - Comenzi Vocale

Bare Portbagaj Plafon Nichel

Senzori Presiune Roti

Senzori de Ploaie

Senzori de Lumini cu Functia Auto

Geamuri Heliomate

Proiectoare de Ceata

Cotiera Centrala

Day Light LED-uri

***

Acceptam si masina dvs la Schimb ca avans + Diferenta Buy-Back

***

Pentru Mai multe detalii sunati : 0770354782

***

Posibilitate Cumparare in Rate / Credit / Leasing si FARA AVANS

***

Finantare Credit pentru Firme si FARA AVANS

***

Finantare Persoane Fizice si FARA AVANS cu Buletinul si Venituri Declarate ( Salarii , Pensii , Diurne , Drepturi de Autor , PFA ) sau Venituri din Strainatate

***

Aprobare On-line in aproximativ 30 Minute

***

- Oferim Optional Servicii de Transport a Autoturismului la Domiciliul Clientului

***

Alte mașini de la Folly Auto

Toate →
Dacia Logan 2021 15

Dacia Logan

2021 · 159.586 km · Benzină · Manuală

8.000 €
Audi A5 2010 15

Audi A5 Coupe Diesel Cutie Automata Piele Navigatie Xenon Led

2010 · 300.000 km · Diesel · Automată

6.500 €
BMW X6 2013 15

BMW X6 M 3.0 Diesel 381Cp

2013 · 300.000 km · Diesel · Automată

13.999 €
Mercedes-Benz Vito 2015 15

Mercedes-Benz Vito

2015 · 300.000 km · Diesel · Automată

17.999 €
Peugeot 508 2021 15

Peugeot 508 TVA DEDUCTIBIL An 2021

2021 · 138.853 km · Diesel · Automată

16.999 €
BMW X5 2014 15

BMW X5 F15 3.0 Diesel 258Cp TVA DEDUCTIBIL

2014 · 219.863 km · Diesel · Automată

17.999 €
BMW Seria 7 2021 15

BMW Seria 7

2021 · 254.346 km · Hibrid · Automată

39.000 €
Nissan Qashqai 2011 15

Nissan Qashqai Tekna 2.0 Diesel Piele Panoramic Navigatie

2011 · 239.087 km · Diesel · Manuală

6.999 €

Mașini similare

Opel Crossland 2017 10

Opel Crossland X

2017 · 197.450 km · Diesel · Manuală

8.350 €
Dacia Duster 2018 10

Dacia Duster

2018 · 191.000 km · Diesel · Manuală

9.500 €
8.999 € ~153 €/lună

Alegi ce categorii permiți. Le poți schimba oricând.

Fără ele site-ul nu funcționează: sesiunea și contul tău, protecția formularelor, coșul, alegerea aspectului și chiar această alegere despre cookie-uri. Nu se pot opri.

Mereu active

Ținem minte ce cauți și ce anunțuri ai văzut, ca să-ți arătăm pe prima pagină mașini potrivite. Datele stau în browserul tău și, dacă ai cont, în contul tău. Fără acord, prima pagină arată la fel pentru toți.

Ne ajută să numărăm vizitatorii unici: browserul tău ține un număr aleator (motra_vid), fără nume, cont sau IP, ca să nu te numărăm de două ori. Nu folosim servicii de statistici ale altor firme; dacă vom folosi, le trecem în Politica de cookies și pornesc doar cu acordul tău.

Ar servi la măsurarea campaniilor de reclamă (de exemplu Google Ads sau Meta) și la reclame potrivite pentru tine. Acum nu folosim niciun astfel de serviciu; pornesc doar cu acordul tău.

Detalii: Politica de cookies · Politica de confidențialitate